Kniha Lekce osuduAlexander Svijaš
Lekce osudu. Otázky a odpovědi

Lott, 2003, ISBN 80-903193-1-9, brož., 267 str. VÝPRODEJOVÁ AKCE: 50,- Kč


O čem je kniha Lekce osudu

Kniha, kterou držíte v ruce, jsou odpovědi na otázky, které se nedostaly do předcházejících prací, nebo nebyly dostatečně vysvětleny, a proto mi je často kladou na setkáních se čtenáři v mnoha městech Ruska a ostatních zemích. Kromě toho zde uvádím některé materiály z rubriky „Diskusní klub“ našeho časopisu “Rozumný svět“. Čtenáři časopisu nám stále posílají svoje dotazy a my na ně odpovídáme v této rubrice.

V této knize poprvé ukazujeme, jaký máme vztah k jiným školám a proudům duševního rozvoje. Poprvé ukazujeme na vztah mezi námi stanovenými zákonitostmi a globálními politickými událostmi ve světě. Ukazuje se, že „výchovné“ procesy se uplatňují i na úrovni národů nebo států.

Pro koho je tato kniha

Tato kniha slouží především těm čtenářům, kteří se seznámili s našimi předcházejícími pracemi dle technologie Rozumný život. Zde naleznou doplňkovou informaci z naší metodiky, některé nové poznatky a odpovědi na mnoho otázek.
Ale nehledě na to, že jste předchozí knihy nečetli můžete dle našeho názoru získat úplnou představu o základních ideách Rozumné cesty z této knihy. Můžete se naučit realizovat svůj život tak, abyste z něj měli radost, abyste měli úspěch a byli spokojeni. Na této cestě žádné problémy nejsou, je třeba jen trošku chtít a snažit se….“

Kniha Chceš být zdravý? S chutí do toho!Alexander Svijaš. Chceš být zdravý? S chutí do toho!

Lott, 2003, ISBN 80-903193-2-7, 2003, 229 str. Brož. VÝPRODEJOVÁ AKCE: 50,- Kč


Ukázka z knihy:

„Zdraví je dar, který při narození získáme zcela bezplatně, proto jsme se nenaučili si ho vážit.“

Existují dva zásadně odlišné přístupy k regeneraci zdraví. Při prvním si člověk myslí, že na on sám nic nezmůže. Doufá, že zdraví mu navrátí lékaři nebo léčitelé, on jim pouze poskytuje své tělo k vyléčení. Tento způsob dobře zabírá v případě, jestliže zdroj nemoci je ve fyzickém a éterickém těle.

Při druhém přístupu je člověk přesvědčený, že jeho zdraví záleží pouze na něm samém. Začíná pracovat nad svým tělem a duchem, a tím obnovuje své zdraví.

Druhý přístup obvykle zaručuje návrat zdraví, ale vyžaduje podstatně více času a úsilí..."

Doprodej.

Kniha Usměj se, dokud není pozdě!Usměj se, dokud není pozdě!

Lott, 2003, ISBN 80-903193-7-8, 2004, 360 str. Brož.,


Tato kniha vznikla jako nutný doplněk k předchozím autorovým knihám, které většinou odpovídaly na otázku: PROČ nejste spokojeni se svým životem. Tato kniha odpovídá na otázku: JAK to udělat, abyste byli šťastni.

Kniha není skladem, je k dostání v knihovnách