Účastníky seminářů a kurzů nám píší

Šance - zdravý život bez léků


Šance 2007 Píseň na hudbu "Slavící z Madridu" coby umělecký domácí úkol na závěrečnou lekcí kurzu Šance 2007. Vedoucí kurzu: Lýdia Tolčinskaja, datum: 18.3.2007.
Autor: Jindřich Jindřich. http://jindrich.info/sance2007/pisen 

Šance 2007, píseň

 

Ami Šance na život bez E7léků, to je o co tu Ami běží.
Budeme žít ve E7 vleku a nebo budeme Ami svěží.
E7 Meditovat to Ami bolí, E7 tabulky ty mu Amisíš číst,
E7 odměna za to však Ami stojí, E7 vidět budeš Ami jak rys.

Dmi Lýdie zavelí, Ami zvednem se z postelí,
E7 budeme rozdávat Ami smích.
Dmi Partnerky jásají, Ami už je to zas baví,
E7 otálet byl by jen Ami hřích.O kurzu Šance Obrovské díky za kurs Šance , otevřel mi po tolika letech oči! Ne že bych se nesnažila něco se sebou v průběhu uplynulých let učinit, ale vše mělo pouze dílčí anebo časově omezené výsledky, to v lepším případě...
Co mne nejvíce zaujalo:
1) spojení posledních výzkumu s tradiční medicínou,
2) vyváženost skladby hodin: rozcvička, téma k rozhovoru, meditace, domácí úkoly,
3) speciální díky za sexuální výchovu. Leccos vím, leccos jsem si přečetla, ale takto v kostce a lapidárně, přičemž ze života, řečeno, jsem měla možnost uslyšet poprvé.
4) potvrzení toho, co jsem již dávno tušila, že vše pochází ze zadržovaných křivd a urážek
5) dostatek různorodé literatury a doplňujících materiálů.

A.A., 47 let, ředitelka, Praha


O kurzu Šance Na seminář jsem přijel pln zvědavosti, jak bude probíhat a fungovat. Četl jsem knihu od M. Norbekova, která se mi velmi líbila a byl jsem z ní unesen. Nedařilo se mi ale dosáhnout úplné korekce zraku a tak jsem si říkal, že práce ve skupině bude mnohem účinnější a že budeme schopni vytvořit energii, kterou využijeme v náš prospěch. Mé představy se splnily, vše fungovalo perfektně a každým dnem jsem se do Prahy těšil víc a víc.
Potkal jsem zde spoustu milých a příjemných lidí, se kterými jsme se spřátelili a budeme vzpomínat na tento výjimečný kurz. Celá skupina se měnila, všichni se rozzařovali, rozkvétali, usmívali a panovala příjemná a uvolněná nálada. Ta se přenášela nejen na mě, ale i na okolí. Všem za to děkuji, bylo to super.
Po kurzu se cítím silnější jak psychicky, tak tělesně. S chutí a elánem sportuji a cítím více energie během tréninku a ani nejsem tolik unavený. Zrak se zlepšil výrazně a jsem si jist, že 100% korekci dosáhnu. Od té doby, co jsem začal s cvičeními podle Norbekova, jsem „vyrostl“ o 2 cm, což beru jako signál, že se stav mé páteře zlepšuje. Jsem veselejší, držím si úsměv a nejsem tolik ovládán a stresován okolnostmi. Kurz mi dal spoustu námětů na samostatnou práci i informace o působení celého lidského těla.
Nejdůležitější z celého kurzu pro mě bylo uvědomění si, že každý člověk v sobě má obrovskou sílu a potenciál.
Tedy i já. A že záleží jen na mně, jak s touto energií naložím a jestli ji budu rozvíjet. Motivací a chutí do života a do dalšího osobního rozvoje jsou životní cíle, které jsem si během kurzu stanovil a jisté přijdou i další cíle, kterých bych chtěl v životě dosáhnout…
Tomáš Vojtěchovský, 30 let, webový programátor, Plzeň, www.totalniplavani.czO kurzu Šance Stále ve mě sílí přesvědčení, že absolvováním kursu ŠANCE, jsem si projevila největší skutek lásky za poslední roky.
Cítím duchovní pouto spříznění ke všem, s nimiž jsem se po 10 dní setkávala. Protože stáli při mně a vedle mě, když jsem se začala vnitřně měnit. A na to já nikdy nezapomenu…
Mě stále provází pocit radosti a roztančenosti. Když mám radost, chci ji projevit celým tělem. Absolvováním kursu ŠANCE jsem získala nevídané bohatství , které je nad všechno zlato světa. A já se ho nevzdám a budu ho opatrovat a hýčkat.
Během kursu jsem se začala vnitřně měnit. Prožila jsem velmi silný duchovní zážitek. Všechna cvičení, meditace a domácí úkoly posilovaly moji proměnu. Paní doktorka nás promyšleným způsobem vedla, abychom sami na sobě mohli pracovat. Ukázala nám cestu kudy můžeme jít. Vím, že já sama si tvořím svou budoucnost, záleží na mě, čím ji naplním a jaká bude. Já ji vidím plnou světla a radosti. Dívám se na svět, lidi a události jinýma očima a cítím se bohatší o vnitřní svět, který jsem v sobě znovu objevila. Připadám si jako dítě, které se právě narodilo. Jsem žena s duší dítěte. Ve mně, v mé osobnosti bylo posíleno to nejryzejší a nejcennější. To, co jsem se snažila svým rozumem a vůlí potlačit, svobodně projevuji a necítím se zranitelná. Je to moje láskyplnost a citlivost.
Vnější změny mého těla jsou nečekané, ale vítané dárky. Nemůžu je opomenout, protože si jich všímají i ostatní kolem mě.
Má cesta k plnému zdraví je radostná. Jsem velmi šťastná.
S radostí, Veronika ŘeháčkováO kurzu Šance Kurz Šance jsem se rozhodla absolvovat, protože se nechci smířit s tím, že špatně vidím, dále špatné držení těla, trochu problémy s páteří, také chci vyvrátit tvrzení lidí, že vzhledem k věku to mám tolerovat. Ne a ne, chci dokázat, že tomu tak není.
Po 10 dnech kurzu se cítím skvěle jak na úrovni tělesné tak i duševní… Ráno se dokážu opravdově a radostně na sebe usmívat do zrcadla a říkat si hezké věci, chválit se. Tento moment si úžasně prožívám a s tímto prožitkem radostně vítám den, který nastupuje.
Také mám velkou radost, že mi nedělá problémy držení těla. Chodím rovně a připadám si, že jsem vyšší, míra mi to sice nepotvrdila, ale stejně jsem šikulka. Číslice na váze ukazuje stejně, ale mě to nevadí, protože se cítím dobře a mám v pase o 1 cm méně. Oční cvičení, hlavní důvod návštěvy kurzu, se mi daří, zlepšila jsem se o 2 řádky na světle a 1 řádek v přítmí – šikulka!
Jsem moc ráda, že jsem se dozvěděla o ideomotorických masážích, neboť si můžu sama pomáhat a udržovat svoje orgány v čistotě. Obrovskou radost mám protože už umím díky tomuto kurzu odpouštět duší, nyní mám krásny pocit klidu a vyrovnanosti, cítím se plná pohody a lásky, mám pocit, že ji mohou i rozdávat. Děkuji všem, že jsem tady mohla prožit tak krásné a nezapomenutelné chvíle.
Musím říci ještě toto. Dostala jsem se do stavu, vše mi tak nějak bylo jedno. Prosila jsem Stvořitele a svého strážného anděla o radu a pomoc.
Nyní vím, že jsem byla vyslyšena, neboť tento kurz je to co mě nastartovalo a je to ono co jsem potřebovala.
Jiřina Obdržalová, 59 let, Neratovice


O kurzu Šance ...Tento kurz mi moc pomohl, cítím se skvěle, neustále na sobě pracuji a mám mnohem víc energie. Po příjezdu domů mi připadalo, že je všechno jiné - krásnější, lidi vstřícnější a klidnější. Teď už vím, že jsem se změnil já, můj pohled na svět a na lidi kolem sebe...
Jirka, 2009


O kurzu Šance Děkuji moc za nádherné dny, které jsem tam mohla s vámi všemi prožít. Byl to skutečný Ráj na Zemi!!! :-) Nyní se mi také doma výborně cvičí, protože stačí zavřít oči a jsem opět na Hvaru... Krása, jinak to ani nejde popsat! Děláte úžasnou práci, učítě lidi znovu se usmívat, znovu najít cestu k sobě sama, lásku k sobě samému... Za to všechno z celého srdce děkuji!
Hanka, 2009


O kurzu Šance Na konci kurzu jsem zhubla 2 kg. Měřím o 1 cm více, přes zadeček jsem zhubla 4 cm, což je úžasné a to pouze cvičím rozcvičku a na korekci postavy. Cvičím denně i na oči, vždycky se na to už těším. Dělám si i meditace.
Cítím se pořád nabitá energií, nejsem unavená, téměř stále se usmívám a jsem v klidu, i stresové situace přežívám vyrovnaná. Když mi něco padá z ruky, tak už se nerozčiluji, ale rozesměje mě to.
Mám pocit, jako by byla kolem mě vytvořena ochranná obalová zóna, která mi chrání imunitu a propouští jen to co chci.
Brýle jsem si od kurzu nenasadila, ani nevím kde je mám, zrak se mi lepší. Opravdu dobrá je akomodace. Z okna jsem vždy v dálce viděla siluetu stožáru vysokého napětí. Teď už vidím i dráty, které z něj vedou. Včera jsem dokonce viděla poslední řádek oběma očima.
Dříve jsem se také usmívala, ale od kurzu cítím, že to vychází ze srdce a připadá mi, že to okolí vnímá a reaguje pozitivně. První den v práci si kolegyně všimla, že se nehrbím a mám lepší držení těla.
Uvědomuji si, že mě od kurzu nebolí noha nad kotníkem. Dva roky mě to trápilo. Zkoušela jsem i různé rady ... Během kurzu to odeznělo, ani nevím čím, ale je to prostě pryč.
Na kurzu jsem se naučila, že nemám jen získávat znalosti a teoretizovat, ale aplikovat znalosti do života a je to pravda. Naučila jsem se zde meditovat, očišťovat orgány, prohřívat se. Denně toho např. využívám po ránu na zastávce autobusu. Prostě se během krátké chvilky zahřeji.
Cvičení není nijak složité, baví mě, a vždycky se na něj těším. A hlavně jsem zjistila, že si najdu na cvičení i čas. Moc se mi líbí, že si člověk pomáhá sám, není odkázaný na nikoho jiného, je to jen na tom dotyčném. S tím se ztotožňuji. Myslím si, že člověk má znát své tělo a duši, rozumět vysílaným signálům svého těla a reagovat na své kontrolky. Prostě být v souladu se sebou samým.
Byl to fajn kurz, kurz po kterém mám viditelné výsledky a zažívám spoustu drobných změn, za které jsem ráda. A poznala jsem spoustu bezva lidí, s některými jsem v kontaktu.
Monika H.,

O kurzu Šance ...Dnes jsem si u optika nechala přeměřit zrak a světe div se, mám téměř o dioptrii slabší skla! Z původních 2.0 a 2.0 + 1 na cylindru jsem na 1.25 na obou očích, a to bez cylindru. Takže si odvážím nové brýle "jedničky", které, aby toho štěstí nebylo málo, mi byly zhotoveny za deset minut, vidím s nimi báječně a věřte, je mi krásně! V optice jsem tleskala jako dítě a měla jsem co dělat, abych všechny (a že jich v Letňanech bylo) neobjala, a v autě jsem to oplakala...
... A protože jsem optimista, bude ještě líp!!!
Věřím, že můj dopis bude motivací pro ty, kteří přeci jenom ještě ve skrytu duše pochybují ;-) Všechny jsem vás ráda poznala a budu se těšit i na vaše úspěchy!!!!!
Moc vás zdravím, bylo mi s vámi krásně!
Lenka

Seminář Přechod Bránou - výpravy za hranice reality


O Přechodu Branou Seminář Přechod Bránou byl od prvních okamžiků půvabný už tím, že se většinu času odehrával vleže. Při výkladu teorie jsme seděli a dělali si poznámky. Při pokynu „jdeme cvičit“ jsme zalezli do spacáků, pohodlně ustlaných na karimatkách na zemi.
Přechod Bránou je úvodní seminář techniky Hemi-Sync, takže jeho cíle jsou skromné. Vrcholnou zkušeností v osnovách Přechodu bránou je nácvik vědomého vstupu do „ohniska 12“, definovaného jako rozšířený stav vědomí.
Seminář nezaručuje prožitek mimotělesného cestování.
Přišel jsem na seminář s duší obtíženou starostmi do takové míry, že jsem jej chtěl na poslední chvíli skoro vzdát, neboť moje obtížená duše se tvářila jako neschopná letu. Na poslední chvíli mě navnadila související kniha Roberta Monroe Daleké Cesty.
Kombinace poslechu Hemi-Sync hudby s meditačními pokyny lektora měla podobný účinek jako marihuana. Opravdu, něco podobného jsem naposledy zažil při channelingových meditacích s Romanem Palkou, jenže tentokrát jsem u toho byl dokonale střízlivý a hlavně dokonale svobodný, tj. nemanipulovaný.
Mám dojem, že už v úvodních meditacích jsem si trochu zalétal mimo tělo. Zážitky to byly lehce mlhavé, let byl dosti nekoordinovaný, celé to bylo tak trochu neobyčejné, nicméně lektor autentičnost prožitku potvrdil.
„Ohnisko 12“ už je naprosto neuvěřitelný stav mysli. Při vstupu do něj jsem vnímal zvuk Hemi-Sync v kombinaci s lektorovými pokyny jako katapult, který mě suverénně a zároveň pohodlně vynesl na oběžnou dráhu daleko vysoko do neohraničeného kosmu. Tam na mě čekaly odpovědi na otázky, související s mým aktuálně pokleslým stavem, za které jsem velmi vděčný.
Hemi-Sync je nejpokročilejší technologií, s jakou jsem se doposud setkal. Upřímně doporučuji.
Jan Havelka, Praha, www.e-stranka.czO Přechodu Branou "Přišel mi mail od Honzy, že jde na jakýsi seminář „Přechod bránou“, a zve mě, abych šla taky.
Vzpomenu si, že už před časem mi o něm říkal, ale tehdy jsem na to nereagovala. Naopak jsem se divila, proč se chce zrovna něčeho takového zúčastnit. Teď je ovšem situace jiná. Mám najednou intenzivní pocit, že tam mám jít taky.
Aniž bych se blíž informovala o čem že to je, přihlašuji se. Sice rozum nechápe, ale já vím, že jsem udělala dobře. A tak jdu...."
dále na autorských stránkách spisovatelky Kateřiny Zitové
Kateřina Zitová, Praha www.zitova.cz