Kniha prodlužující život. KryodynamikaSergej Nikitin
Kniha prodlužující život

Psychodynamika
Kryodynamika

Lott, 2003, ISBN 80-903193-6-X, brož., 196 str., VYPRODÁNO

Autor této knihy Sergej Nikitin nabízí dvě vzájemně propojené metody napravení psychického a fyzického zdraví – psychodynamiku a kryodynamiku.


Psychodynamika vás naučí jak neutralizovat zhoubné vlivy stresů na tělo a psychiku jak využit jeho energii pro svůj tvůrčí růst.


Kryodynamika Vás naučí jak spustit mechanizmus omlazování a slaďování všech systémů organizmu díky jednoduché ale chytře vymyšlené aplikace obyčejného ledu. Budete-li se řídit radami této knihy, stane pro vás knihou prodlužující život.

Existuje pouze jedna nemoc – stárnutí, různě působící ve fyziologické, emocionální i intelektuální oblasti života člověka. Slovo „stáří“ není pojem, který by vyjadřoval věk podle data narození, nýbrž výraz na označení skutečného (biologického) věku. Rakovina, ateroskleróza, obezita, stařecký marazmus, duševní slabost, alkoholizmus, nuda, melancholie, nepružnost kůže, celulitida atd. – to vše jsou jenom různé projevy tohoto neduhu.
Za prvního „viníka“ stárnutí se v současnosti považuje hypofýza, neboli šišinka. Originální, jednoduchý a účinný způsob omlazování hypofýzy byl objeven ruským vědcem, lékařem-psychoterapeutem S. Nikitinem a pojmenovaný kryodynamika (od řeckého krýos – chlad, mraz, led).


Působením chladu na bio-aktivní bod foramen occipitale magnum (FOM) neboli „velký týlní otvor“ (VTO), známý z Čchi-kungu jako Feng-fu, dosáhnete skvělých výsledků v omlazování hypofýzy a následně v omlazování mozku a organizmu jako celku.

Podstata kryodynamiky je v obnovení hormonální rovnováhy a především v obnově fyziologické normy hormonů štěstí, endorfinů. Zákonitým důsledkem je zvýšení produkce řady omlazujících hormonů (melatoninu, růstového hormonu atd.). Byla prokázána schopnost těchto hormonů zvyšovat délku života minimálně o 25-30 %, což pro průměrnou délku života představuje 25-25 let.

Obsah knihy

Velmi důležitý úvod

ČÁST PRVNÍ: PSYCHODYNAMIKA ROZVOJE OSOBNOSTI

ČÁST DRUHÁ: KRYODYNAMIKA – ORIGINÁLNÍ LÉK PROTI STÁRNUTÍ

Metoda kryodynamiky

Proč právě led? - Indikace - Rehabilitace a prevence - Základní podmínky kryodynamiky - Rozvrh kurzu kryodynamiky - Mechanizmus působení kryodynamiky - Resumé
Psychogenní poruchy a kryodynamika - Úzkost a deprese - Rakovina a kryodynamika
Z pošty kryodynamiky
Jsi lepší, když jsi jiný

Kryodynamika na začátek stránky